Кошик
234 відгуків
Заощаджуйте до 30% на матеріалах під час ремонтуДізнатись як

Паяльники Dytron — найкращий інструмент для зварювання поліпропіленових труб

Паяльники Dytron — найкращий інструмент для зварювання поліпропіленових труб

Ручні зварювальні апарати серії POLYS P-4 можуть використовуватися для зварювання пластикових труб із діаметром від 16 до 125 міліметрів, залежно від виконання. Вони призначені для професіоналів, тому що вони обладнані точним електронним регулюванням і, залежно від моделі, можуть бути обладнані акустичною сигналізацією технологічних інтервалів TraceWeld® (TW). Апарати серії POLYS P-4 випускаються з трьома модифікаціями нагрівачів, що відрізняються формою, призначенням і потужністю. На цей момент ми пропонуємо своїм клієнтам такі моделі апаратів: Polys P-4 650W; Polys P-4 850W; Polys P-4 1200W.

Зварювальні апарати серії POLYS P-1 призначені для зварювання пластикових труб із діаметром від 16 до 63 міліметрів, залежно від типу нагрівального елемента. Вони обладнані регулятором на основі та можуть бути використані для проведення ремонтних робіт у домашніх умовах. Конструкція апаратів POLYS P-1 вирізняється простотою й оптимізована з погляду надійності та ціни. Апарати POLYS P-1 випускаються в трьох модифікаціях, що відрізняються формою, призначенням і потужністю апарата. Особливістю апаратів цієї серії є стрижневе кутове виготовлення P-1b, що дає змогу працювати в тісних приміщеннях за так званої роботи «за кутом».

Агрегатний характер асортименту ручних зварювальних апаратів з електронним встановленням температури дає змогу пропонувати широкий спектр інструментів із різними характеристиками, що підходять для використання в різних ситуаціях. Нагрівальні елементи спроєктовані з урахуванням досягнення необхідної теплової потужності та теж максимальної доступності в разі зварювання в обмежених і важкодоступних місцях. Три різні типи температурного контролю можуть бути об'єднані з трьома типами нагрівачів.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner